Опис сайту Shkola.TV

Де я і хто всі ці люди?

Доросла масовка в сериалі #Школа

Якщо ви зайшли на наш сайт, то швидше за все – не випадково, а точно знали, що шукали. Якщо ж ви дійсно не можете зрозуміти, куди потрапили – то радимо почитати опис нашого сайту Shkola.TV.

# Школа – найвідоміший український серіал 2018 року. Він з’явився взимку, пішов на перерву навесні, а восени вийшло його продовження – 2 сезон Школи на каналі 1+1. Цей серіал б’є прямо в точку, розповідаючи про життя сучасних підлітків України, їх дитячі та вже дорослі проблеми і те, як молодь намагається знайти своє місце в великому і складному світі. Недарма другий сезон отримав назву Недитячі ігри – адже дитинство залишилося в першому сезоні, а зараз все буде по-дорослому.

Нас сайт створений спеціально для фанатів серіалу Школа, яким потрібне зручне місце, щоб не тільки подивитися улюблений серіал, але ще і обговорити його з однолітками, знайти однодумців або просто почитати цікаву інформацію. У нас не тільки можна дивитися всі серії онлайн, але ще і завантажити музику з цього серіалу, дізнатися біографію акторів серіалу, його новини і почитати іншу цікаву інформацію. Якщо у вас залишилися ще питання – пишіть нам через сторінку зворотнього зв’язку, ми намагається відповідати на всі листи.