Коли вийде Школа 2 сезон?

06.08.2018
Коли буде #Школа 2?

Головні герої Школи на 1+1

Вже як другий місяць український телеканал 1+1 нагадує нам про те, що скоро вийде серіал Школа 2 сезон, але точної дати виходу не називає. Ми хотіли б допомогти вам з пошуками відповіді на це питання, знайшовши точну інформацію про те, коли ж вийде другий сезон.

Отже, у всіх офіційних анонсах звучить тільки одне слово – восени, і ні буквою більше. Що нам дає ця інформація? Як ви знаєте, серіал Школа 1 сезон вийшов досить пізно, взимку 2018 року і телеканалу або ізналачально не робив ставку на те, що серіал буде популярним, або ж відразу знав, що новий підлітковий серіал краще випускати саме в цей час – відразу після прем’єри Школу практично ніхто не дивився, але вже через тиждень вона стала найбільш рейтинговим проектом не тільки на 1 + 1, але на телебаченні України в цілому.

Зараз продюсери каналу точно знають, що Школу будуть дивитися все – і тому можуть сміливо випускати хоч з 1 вересня, але якщо серйозно, то у такої дати виходу будуть два недоліки. По-перше, в перший тиждень навчального року багатьом все ж буде не до серіалів, а по-друге, так взагалі можна зірвати навчальний процес. Проте, ми були впевнені, що прем’єра серіалу # Школа 2 сезон буде вже у вересні 2018 року, хоч і не з першого числа – а виявилось все ще крутішим. Новий сезон вийде ще влітку, 27 серпня 2018 року.


Російська версія: http://ru.shkola.tv/novosti/kogda-2-sezon/