Школа. Випускний – дати виходу серій (2019)

06.03.2019
Даня, Ася, Ніка і Паша

Школа на 1+1 уже зс 1 березня!

На відміну від багатьох різних серіалів, які ви дивитеся, раніше зі Школою була одна невелика проблема. У всіх попередніх сезонах її не можна було ніде знайти в мережі до того, як нові серії серії виходили по телевізору, але зараз ми вирішили виправити цю проблему і даємо вам унікальну можливість дивитися новий сезон, який називається Школа Випускний, задовго до ефіру. Як мінімум нові серії ми публікуємо за день до ефіру, точніше – за півтори доби, а як максимум – за три дні. Щоб у вас не виникала плутанина з тим, ми навіть зробили для вас спеціальну таблицю з датами виходу. У ній ви можете порівняти дати виходу на 1+1 (офіційний вихід в ефірі) і в режимі онлайн – кожен день ми викладаємо нові серії.

Графік виходу серіалу Школа

Дати виходу всіх серій нової Школи

Тут ви знайдете повний графік виходу нового сезону і завжди будете знати, коли до нас прийти за свіжими випусками 3 сезону Школи. Зверніть увагу, що всі нові випуски у нас доступні абсолютно безкоштовно, вони не перериваються рекламою, як по телевізору, і їх можна дивитися в максимально високій якості. Коли наступного разу будете вибирати, де дивитися новий сезон школи, врахуйте, що у нас це швидше і зручніше, а головне – доступно в будь-якому місці і в будь-який час.

Російська версія: http://ru.shkola.tv/novosti/daty-2019/