Музика з серіалу Школа 3 сезон

24.05.2019
Зйомки фінальної серії Школи Випускний

Стоп! Знято! Фінал серіалу Школа!

Буквально сьогодні закінчився 3 сезон серіалу Школа на каналі 1+1. Точніше, сьогодні його закінчили показувати по телевізору, а відвідувачі нашого сайту подивитися фінал сезону ще позавчора, але мова зараз не про це. У новому сезоні прозвучала і нова музика, яку вам вже хочеться скачати і послухати, ось тільки знати б, де це зробити. До речі, обов*яково відвідайте фінансовий портал moneyveo.ua – тут ви дізнаєтесь, як покращити своє фінансове становище вже сьогодні!

Так ось, йти нікуди не потрібно, все вже є тут, на нашому сайті. Найбільше вам, напевно, цікава пісня, яка звучала на випускному. Так ось, її виконує, як ви вже помітили, Анна Трінчер – актриса серіалу Школа, яка виконує роль Нати. Назва пісні відпо – Анна Трінчер – #Школа.

Анна Трінчер – #Школа скачати MP3 безплатно

Практично одночасно з прем’єрою нового сезону Школи Випускний вийшов і кліп на цю пісню, який був викладений на офіційний Ютуб-канал Анни. Менш ніж за два тижні він набрав більше мільйона переглядів і шістдесят тисяч лайків, а в коментарях майже всі школярі розповіли про те, що будуть співати у себе на випускному вечорі, до якого залишається приблизно два місяці, саме цю пісню.


Російська версія: http://ru.shkola.tv/muzyka/muzika-z-serialu-shkola-3-sezon/