Ніка

08.08.2018
Вероніка з серіалу Школа

Ніка Тихонова, школярка

Ніка, повне ім’я якої Вероніка Тихонова – головна героїня серіалу Школа, 15-річна школярка-брюнетка, яка вчиться в одній з найпрестижніших шкіл свого міста. Роль Ніки грає актриса Ірина Кудашова. Ніку цілком собі можна назвати проблемним підлітком. Якщо почати опис біографії цієї дівчини, то у неї досить погано складаються стосунки і з мамою, яку вона фактично ненавидить, і з однолітками, які ледь не довели її до самогубства в школі, де вона вчилася раніше. Свого батька Ніка ніколи не бачила і навіть не замислювалася про це, вважаючи що він давно помер.

Катерина, мама дівчини, щоб знайти з нею спільну мову, вирішила кинути свій досить великий бізнес і влаштуватися на роботу в школу, куди перевелася вчитися її дочка. Тепер до всіх проблем Ніки додалося ще й те, що її стали називати дочкою училки. З новими однокласниками у школярки теж не вийшло знайти спільну мову, але в класі знайшлося пару людей, які її добре розуміють і нормально спілкуються.

Є у Ніки і позитивні сторони – вона дуже розумна, добре знає математику, займається спортом. Також вона дуже серйозно займається косплеєм, знає і теорію, і практику, а як наслідок – добре розбирається в косметиці і вміє робити мейк-ап, немов професійний стиліст. З неї б цілком могла вийти найкраща учениця школи, якби не проблеми в школі і в сім’ї. По ходу розвитку сюжету серіалу # Школа відкрилися і нові факти, наприклад те, що батько дівчини насправді живий і працює в Києві в системі освіти і є багатим і впливовим людиною, а з її мамою він розлучився, коли її дуже сильно підвів. Папа, який за всяку ціну хоче забрати дочку до себе на виховання, навіть незважаючи на її інтереси – не найкращий родич.

Російська версія: http://ru.shkola.tv/geroi/nika/