Лола

05.08.2018
Лола в школьній формі

Лоліта Гавриленко, вона ж Лола – красуня, але не розумниця’

Лола – головна героїня серіалу Школа, роль якої грає українська актриса і модель Єлизавета Василенко. Повне ім’я Лоли – Лоліта Гавриленко, на момент початку серіалу їй було п’ятнадцять років.

Блондинка Лола, яку подруги ще звуть Лолка – не тільки найяскравіший персонаж серіалу, але ще і самий неоднозначний. На перший погляд, вона – найпопулярніша дівчина в школі. Вона красива, впевнена в собі, адже власний блог і навіть заробляє на цьому непогані гроші. Здавалося б, ця людина вже досяг у житті всього, чого хотів і іншим героям серіал, як і глядачам, залишається йому тільки заздрити.

Пізніше, приблизно з 5 серії 1 сезону, з’ясовується що за образом стерви ховається маленька залякана дівчина, і вся її агресія по отшошеніі до оточуючих – це просто така захисна реакція. Батьків у Лоли давно немає, і вона каже всім, що вони нібито в тривалому закордонному поїздці. Вона живе з бабусею і трьома молодшими братами сестрами. і її заробіток з відео і пенсія бабусі – весь дохід сім’ї.

Переживаючи неприємні і небезпечні події, Лола на час стає звичайною людиною, яка вміє співчувати і боротися за справедливість, але ненадовго – жертвами її витівок ставали не тільки учні, але навіть і вчителі школи. На початку першого сезону Лола зустрічалася з Пашею, але пізніше пара розлучилася, втім інших поклонноків у дівчини від цього стало тільки більше …

Російська версія: http://ru.shkola.tv/geroi/lola/