Катерина

08.08.2018
Вчителька економіки

Катерина із серіалу Школа

Катерина Анатоліївна Білозерська, для близьких просто Катя – одна з головних героїнь серіалу Школа на українському каналі 1 + 1. мати Ніки, роль якої грає актриса Яніна Андрєєва. На перший погляд в ній можна розглянути успішну, впевнену в собі і трохи успішну бізнес-леді, але зараз вона – простий вчитель економіці в одній зі шкіл великого міста.

У минулому вона дійсно займалася бізнесом – сама виховувала дочку, і потрібно було щось є. Закінчилося все тим, що хоча мама заробила багато грошей, дитині вона уваги приділяла дуже мало, і помітила домашні проблеми тільки після того, як дочка Ніка мало не наклала на себе руки.

Щоб врятувати сім’ю і знайти спільну мову з донькою, Катерина вирішила кинути бізнес, вона торгувала металом, і піти працювати простий вчителькою в школу, де працює її дочка. З боку це завдання здавалося їй простий, але професія вчителя – це не тільки уроки розповідати і оцінки ставити. Катерині довелося зіткнутися і з інтригами всередині колективу і боротьбою за місце директора, і з жорстокістю і неслухняних учнів. Знайшлися в школі порядні люди, які готові допомогти, підтримати і відновити справедливість …

До початку 2 сезону Катерина Анатоліївна стала директором школи, але за це місце їй доведеться вести боротьбу проти старого заступника – а ще їй доведеться остаівать права на дочку, адже її біологічний батько, раптом виник з минулого, готовий на все, щоб забрати Ніку собі, а її мати позбавити всього.

Російська версія: http://ru.shkola.tv/geroi/katerina/