Єва

Вероніка Лук'яненко, молода актриса

Єва, героїня нового сезону

У новому сезоні Школи, який отримав назву Школа Випускний, з’явилося кілька нових героїв, і сьогодні ми розповімо вам про найяскравішу з них. Нову героїню звуть Єва і вона – двоюрідна сестра Лоли, з якої вони не спілкувалися кілька років.

Мама Єви – рідна матері Лоли, але ці сім’ї ніколи особливо не дружили. Кілька років тому за трагічним збігом обставин, коли мама Лоли померла на заробітках, саме з вини сестри її тіло не доставили на батьківщину, а поховали в безіменній могилі. За це Лола і ненавидить своїх родичів, і була рада, що вони живуть в якійсь далекій селі і не потрібно бачитися.

У новому сезоном Школи все змінилося, коли Єва з матір’ю і тих, хто п’є вітчимом переїхали з села до міста, більше того – вони вирішили жити в квартирі, де раніше тулилася Лола з братами, адже за законом половина майна покійної бабусі належить їм. З цього моменту жити Лоли перетворилося на пекло адже Єва не тільки буде жити в її квартирі, а й ще і ходити в її клас, а значить все скоро дізнаються, як насправді живе зірка школи.

Єва швидко знайшла в 11-А класі нових подружок і стала робити різні підлянки сестру, яку теж ненавидить, але і неї самої є страшна таємниця, за збереження якої вона боїться найбільше …

Російська версія: http://ru.shkola.tv/geroi/eva/