Алекс

09.08.2018
Вчитель Алекс із серіалу Школа

Олександр Біляєв із серіалу Школа 2 сезон

Алекс (Олександр Ігорович Бєляєв) – герой серіалу Школа, один з ключових персонажів. Як і Катерина Білозерська, він працює вчителем недавно, а за професією – зовсім педагог. Алекс – дипломований юрист, який багато років працював в США в великої юридичної компанії. У нього там було все – квартира в Нью-Йорку, наречена і перспективна кар’єра, але через проблеми з документами його видворили з країни, а Олександру довелося повернутися на батьківщину.

Тут він провів кілька місяців, живучи з собакою в квартирі, більше схожою на гараж, кожен день займаючись відновленням американської візи, а вечорами напивався в барі біля будинку. На прохання свого батька, директора школи, він тимчасово пішов працювати в школу, вчителем англійської мови. Освіти педагогічного у Алекса давно і близько немає – зате добре знає мову і вміє говорити. Бажання працювати у героя не було зовсім, і погодився він заради батька.

Спочатку роботу в школі новий вчитель англійської воппрінімал як вимушений тимчасовий захід, але потім почав розуміти, що він може принести багато користі на цій роботі. А ще він зустрів тут Катерину – жінку, заради якої готовий забути про далеку Америку і навіть наречену …

Російська версія: http://ru.shkola.tv/geroi/aleks/