Школа 2 сезон 9 серія анонс

01.09.2018
Нарада у директора

Катя, Дарина и Кирило

Бабуся Лоли серйозно захворіла і їй потрібно дороге лікування. Його забезпечує тато Дані, хоча і сам не розуміє, навіщо він у все це вплутався. Ситуація зараз для нього практично безвихідна – викинути на вулицю хвору літню людину не дозволяє совість, а й тримати бабусю в клініці не можна. По-перше, для будь-якого іншого людини це коштувало б грошей, по-друге Лола тепер може придумати собі, а потім і наробити чогось зайвого. Це все – не кажучи вже про те, що рано чи пізно Даня дізнається правду про те, що насправді його тато і його однокласниця знайомі дуже давно – і навіть ближче, ніж про це можна було подумати.

Школа 2 сезон 9 (39) серія анонс

Діяльність Катерини Анатоліївни на посаді завуча продовжує заважати планам Кирила Євгеновича та його нової ставлениці – Дарини Петрівни. Вони розраховують, що коли школа стане ліцеєм, тут можна буде розвести бурхливу і не зовсім законну діяльність. Справа в тому, що якщо школу вийде перетворити на ліцей, в місті буде дуже багато бажаючих потрапити в неї. І батьки учнів, які бажають дати своїм чадам хорошу освіту, і педагоги, які мріють про престижну роботу, будуть раді внести, як це делікатно називають, спонсорську допомогу, щоб потрапити в цей колектив.

Російська версія: http://ru.shkola.tv/anonsy/2-sezon-9-seriya/