Школа 2 сезон 8 серія анонс

01.09.2018
Ліза Василенко і Даня Вегас

Лола і Даня тепер разом?

Даня продовжує погрожувати Ніці – він обіцяє все розповісти Паші. Однокласник нічого не вимагає в обмін на мовчання, а просто отримує задоволення від страху дівчини. Вероніка намагається першої поговорити з Пашею, але що б вона не робила, у неї нічого не виходить – постійно знаходяться причини відкласти цю розмову на потім. Залишається тільки єдиний вихід – і дівчина на нього зважилася. Ніка кинула Пашу, розуміючи що їхнім стосункам все одно скоро прийде кінець – і краще зробити це своїми руками, ніж чекати, коли все зруйнує Даня.

Школа 2 сезон 8 (38) серія анонс

Дарина Петрівна доручина Катерині Анатоліївні скласти розклад уроків на новий навчальний рік. Це завдання виявилося нескладним, виникла тільки одна заминка – з графіком уроків української мови, які веде Ігор Сергійович. Після хвороби йому заборонено великі навантаження, але сам він вважає інакше і просити Катю підігнати розклад під нього. Дарина бачить в цьому відмінну можливість підставити завуча перед Алексом, тим сам остаточно зіпсувавши їх відносини.

Даня запрошує всіх однокласників на вечірку з приводу свого знайомства з класом – але не всі можуть на неї піти. Сварка Назара і Нати, а також велика кількість алкоголю, призводить до подій, після яких вже нічого в класі не буде так, як раніше …

Російська версія: http://ru.shkola.tv/anonsy/2-sezon-8-seriya/