Школа 2 сезон 6 серія анонс

29.08.2018
Олена Курта в червоному піджаку

Дарина Петрівна смакує влада …

Постійні причіпки Дарини Анатоліївни довели Ігоря Сергійовича до чергового серцевого нападу, і Алекс збирається помститися за батька – адже надто багато прощалося цій жінці раніше. Сам колишній директор не хоче, щоб його син щось робив, його найвища порядність і зараз не дозволяє покарати злочинницю – він навпаки, як і раніше, намагається її виправдати.

Стає зрозуміло, що йому доведеться піти зі школи, інакше серце не витримає – але розуміють це все, крім самого Ігоря Сергійовича, який упевнений, що пенсія – не для нього.

Школа Недитячі ігри 2 сезон 6 (36) серія анонс

Данила продовжує тероризувати Ніку, але він робить це дуже і дуже вишукано. Він поступово знайомиться з усіма її друзями і близькими людьми, даючи зрозуміти, що вся її життя скоро стане належати йому.

Сьогодні він вирішив поговорити з її мамою, мовляв не може знайти спільну мову з однокласниками, і хотів би щоб йому допомагала в цьому Вероніка. Катерина Анатоліївна не може йому відмовити, адже не знає ні грама правди про цього молодого маніяка, і Ніка знову серйозно свариться з мамою – ще вчора майже поміріліьс …


Російська версія: http://ru.shkola.tv/anonsy/2-sezon-6-seriya/