Школа 2 сезон 5 серія анонс

28.08.2018
Класний керівник

Останній день перед звільненням …

Нове відео Лоли досягло бажаного результату – і вона сама, і її школа знову опинилися в епіцентрі величезного скандалу. Тепер немає ніяких сумнівів, що Катерину звільнять навіть без участі Дарини, як тільки про нове НП в школі дізнається начальство. Ніка, хоча останнім часом і майже не спілкувалася з матір’ю, дуже злиться на Лолу – адже та зачепила самого найдорожчук їй людину. Вероніка просто так не залишить цього, вона збирається помститися. Дівчина просить про допомогу Кирила, навіть не здогадуючись, що йому цей випадок лише на руку.

Школа Недитячі ігри 2 сезон 5 серія анонс

У школі починається підготовка до майбутнього ЗНО. Як і обіцяла Дарина Петрівна, для дітей будуть влаштовані додаткові платні заняття. Ті, у кого батьки багатший, не бачать в цьому жодної проблеми, хіба що вони б б радістю прогулювали ці уроки, якби могли. А ось ті, у кого батьки не можуть оплатити додаткові заняття, справедливо обурюються.

Білозерська хоче відновити справедливість і дати всім рівний доступ до знань, як планувала зробити це, будучи директором. У цьому вона сподівається на допомогу Алекса, хоча її хлопець зараз занадто зайнятий – адже його колишня наречена скоро повинна народити …


Російська версія: http://ru.shkola.tv/anonsy/2-sezon-5-seriya/