Школа 2 сезон 4 серія анонс

28.08.2018
Яніна Андрєєва в серіалі Школа Недитячі Ігри

Катя в 4 серії 2 сезону Школи

Стараннями Дарини Петрівни останні дні роботи Катерини Анатоліївни в школі перетворюються в справжнісіньке пекло. У класу, яким вона стала керувати, несподівано з’явилося дуже багато різноманітних проблем – починаючи від успішності і закінчуючи підготовкою до місцевого огляду шкільної самодіяльності. Цим самим нова директор ніби дає зрозуміти: якщо кому то подобається Білозерська і він хоче мати з нею справу, то отримає за це великі неприємності. Ну а ті, хто відразу ж ухвалить нову владу і правила гри, отримав хорошу посаду в новому навчальному закладі – ліцеї.

Школа 2 сезон 4 серія анонс

Після того, як у Лоли закінчилися відносини з багатим і дорослим чоловіком, знову проявилися старі проблеми – вдома їй нічого їсти, немає грошей купити бабусі ліки і оплатити комуналку. Дівчина відчайдушно шукає можливість десь заробити грошей, і розуміє, що потрібно терміново знімати якесь відео. За допомогою подруг вона збирається влаштувати в школі ще один скандал і першої викласти про нього інформацію в мережу. Катерина Анатоліївна, яка без двох хвилин на біржі праці, здається їй найбільш підходящою жертвою.

Російська версія: http://ru.shkola.tv/anonsy/2-sezon-4-seriya/