Школа 2 сезон 3 серія анонс

27.08.2018
Молодь на червоній Мазді

Серіал Школа: за секунду до аварії …

Учні школи з класу Лоли вирішили зробити собі дорослу тусовку – дорогий автомобіль, випивка, швидка їзда по місту. Будь-який думає доросла людина відразу скаже, що після цього варто чекати великих проблем – і не помилиться.

Хлопці потрапили в аварію, постраждали і вони, і люди з іншої машини – цього разу все дуже серйозно. Катерина і Алекс намагаються їм допомогти, але не можуть. Перша, як завжди, намагається домовитися, погрожуючи скандалом – але це не діє, а другий хоче вирішити всі грошима, відшкодувавши шкоду, але стільки немає навіть у нього, людини, багато років копівшего долари в Америці.

Серіал Школа 2 сезон 3 серія анонс

Розуміючи, що скоро у всіх почнуться великі неприємності, Катерина Анатоліївна змушена робити те, чого їй хочеться найменше – просити про допомогу Кирила. З його зв’язками досить зробити кілька телефонних дзвінків – і всі питання будуть вирішені, крім, мабуть грошового, але е тім вже якось самі впорається.

Кирило начебто і не проти допомогти, і навіть не збирається ставити якийсь жорсткий ультиматум, але є одне “але” – до нього вже звернулася Дарина Петрівна і запропонувала взаємовигідну співпрацю.

Російська версія: http://ru.shkola.tv/anonsy/2-sezon-3-seriya/