Школа 2 сезон 2 серія анонс

27.08.2018
Ліза Василенко та Карина Чернявська

Красива блондинка і страшна брюнетка

Виїжджаючи на спортивні змагання до Києва, ніхто ще навіть не здогадувався, чим все закінчиться. Мало того, що з самого початку участь наших героїв виявилося під загрозою через конфлікт між школярами – великі проблеми ще попереду. Кирило обіцяв своїй влаштувати своїй колишній дружині неприємності – і влаштував їх, стримавши своє слово.

За те, що школа фактично провалила змагання, навряд чи кого-то похвалять, а директора швидше за все звільнять. На цьому її колишній чоловік не має наміру зупинятися, його наступний крок – відібрати у Катерини батьківські права.

Серіал Школа 2 сезон 2 серія анонс

Про те, що трапилося в Києві насправді, ніхто поки не розібрався. У кожного своя версія подій, кожен чув або бачив щось, і тільки Лола точно знає, що тоді сталося і хто в цьому винен. Тепер доля Білозерської залежить від неї однієї, але допомагати директрисі школярка не поспішає – втім, як і підставляти її, збрехавши.

Кілька вірних друзів вирішують не залишати Катю в біді – вони твердо вирішили разобратьтся в тому, що було в той вечір і розповісти правду іншим.

Російська версія: http://ru.shkola.tv/anonsy/2-sezon-2-seriya/