Школа 2 сезон 1 серія анонс

06.08.2018
Паша на морі

Паша про щось серйозно задумався

Нещодавно український телеканал 1 + 1 виклав новий трейлер до свого найпопулярнішого серіалу Школа 2 сезон. Так як до дати виходу нового проекту залишаються лічені дні, давайте подивимося це відео, щоб знати, що ж буде показано в новому сезоні.

Школа 2 сезон 1 серіяанонс

Отже, хоч Катерина стала директором школи, її вороги плетуть змову – і вже в 31 серії вона не тільки втрачає посаду, але ще дізнається, що скоро її позбавлять батьківських прав.

Завдяки Кирилу і Дарині все дізналися, що її дочка Ніка намагалася накласти на себе руки і тепер репутація сім’ї висить на волосині. Мало того, що така людина не може працювати в школі, йому взагалі протипоказано виховувати дітей, навіть своїх.

У розпачі, рятуючи себе і Ніка від батька дівчини, Катя змушена просити Олексія про допомогу – а йому дуже складно забути те, що йому наговорила колега буквально пару днів назад – а йому знову доведеться порозуміються з батьком і з нареченою, адже останнім часом він прийняв кілька дивних рішень, кожне з яких було протилежне попередньому …

Російська версія: http://ru.shkola.tv/anonsy/2-sezon-1-seriya/