Ліза Василенко

06.08.2018
Ліза Василенко, в банному халате после спа

Актриса Ліза Василенко из серіалу Школа

Зріст: 170 см за данними модельної агенції
172 зі слів самї акторки
Вага: 44 кг
Вік: 20 лет
Знак зодіаку: рак
Колір волосся: блондинка
Колір очей: зелений

Ліза Василенко (Єлизавета Василенко, Василенко Єлизавета Вадимівна – українська актриса, модель і блогер. По суті, слово актриса в даний момент можна покласти в самому кінці речення, адже на телебаченні дівчина дебютувала тільки в цьому році, зігравши головну роль в серіалі Школа. В першу чергу вона ще недавно була відома як модель і зірка Інстраграма. Фільмографія дівчата зараз містить один пункт, але це тимчасово. Ліза заявила, що готова залишити модельну кар’єру заради кіно – а це означає, що вже скоро ми побачимо її і в інших ролях.

2018 рік – серіал Школа – Лоліта Гавриленко, Лола

Дата народження Лізи – 30 червень 1998 року, і цей факт може розчарувати багатьох фанатів, адже за фактом в Школі вона грає дівчину, молодшу на п’ять років. Майбутня зірка народилася в місті Дніпро, де жила до недавнього часу. Кілька років тому вона кинула навчання заради роботи моделі, встигнувши перед цим закінчити школу і кілька курсів туристичного вузу. Перші роботи отримала не на батьківщині, а в країнах Азії, фото з нею ви можете знайти на нашому сайті. Дебютувавши в цьому році на телебаченні, вона вирішила присвятити йому свою подальшу творчу біографію.

Також дебют в серіалі # Школа ознаменував і зміни в особистому житті дівчини – вона завела відносини з Олександром Петренком, колегою по серіалу, але вони тривали недовго. Зараз, наскільки нам відомо, її бойфренд – Денисом Костишин, футболіст.

Зелені очі Лізи Василенко

Зелоноока красуня