Дивитися Нові актори українського сериала Школа безкоштовно

Український серіал #Школа відкрив нам десятки акторів, про яких не знали раніше. Багато з цих молодих людей або взагалі в перший раз потрапили на великий екран, або раніше отримували тільки непримітні ролі мало не десятого плану. Це й не дивно, адже більшість героїв даного серіалу – п’ятнадцятирічні школярі, і навіть учні молодшого віку, тому і акторів підбирали відповідного віку або трохи старші.

До речі, на ролі героїв постарше теж в більшості своїй потрапили актори, які не сильно відомі масовому глядачеві. Деякі до цього більше працювали в театрі, інші знімалися в епізодах на російському телебаченні, треті тільки-тільки прийшли в цю професію. Ми поспішаємо виправити дане непорозуміння і познайомити вас з усіма ключовими акторами Школи. Для цього ми регулярно публікуємо статті про акторів серіалу з біографіями, списками ролей, подробицями особистого життя і іншими цікавими фактами.

Також у нас ви знайдете багато фото і відео акторів серіалу Школа – як і біографічних статтях, так і на окремо сторінці.

Ліза Василенко

Зріст: 170 см за данними модельної агенції 172 зі слів самї акторки Вага: 44 кг Вік: 20 лет Знак зодіаку: рак Колір волосся: блондинка Колір очей: зелений Ліза Василенко (Єлизавета Василенко, Василенко Єлизавета Вадимівна – українська актриса, модель і блогер. По суті, слово актриса в даний момент можна покласти в самому кінці речення, адже на […]