Школа Випускний 9-10 серія дивитися онлайн

Школа 2 сезон 41-42 серії постер

Школа Выпускний 9-10 серії дивитись онлайн

Опис сорок першої серії другого сезону: З першого ж дня навчання Лола і Єва встигли посваритися і своїм суперництвом підняти на вуха всю школу. Тепер багато дівчат з 11-А повинні вибрати, з ким їм далі дружити – з нахабною мажоркою, яка багатьом встигла завдати неприємностей, або з її сестрою, не такий багатою, але від цього не менш зухвалої.

Раніше Лола могла пустити в хід свій головний козир – уявне багатство, але у випадку з Євою цей номер не проходить, вона адже добре знає, як насправді живе її родичка і в будь-який момент може винести цю ганьбу на огляд всієї школи.

#Школа Випускний 9-10 серія

Школа 3 сезон 9 серія (2 сезон 41 серія) дивитися до ефіру на 1+1 в хорошій якості – 8 березня 2019

Школа 3 сезон 10 серія (2 сезон 42 серія) дивитися до ефіру на 1+1 в хорошій якості – 8 березня 2019

Школа 3 сезон 7-8 серія

Школа 3 сезон 11-12 серія

Чим ближче пологи Дарини Петрівни, тим сильніше загострюється обстановка навколо неї. Батько Тохи розуміє, що коли дитина народиться, йому доведеться робити остаточний вибір між однією сім’єю і інший, і в будь-якому випадку будуть люди, які сильно постраждають. Дружина і дочка вже встигли змиритися з тим, що тато скоро від них піде, а от син досі не може пробачити цю солодку парочку за все, що сталося з їх родиною.

Випадково дізнавшись, що у слідства не вистачає доказів ні щоб посадити директора школи, ні щоб її виправдати, хлопець вирішив їх знайти або підробити, але сам він не силах нічого зробити фізично – йому потрібен надійний чоловік для цього …

Дата виходу 9-10 серій Школи Випускний на каналі 1+1: 11.03.2019 року.
Дата виходу дев’ятої й десятой серії на нашому сайті: 08.03.2019 року, за три дні до ефіру!
Час виходу: в першій половині дня.

Російська версія: http://ru.shkola.tv/3-sezon/9-10-seriya/