Школа Випускний 7-8 серія дивитися онлайн

05.03.2019
Школа 2 сезон 39-40 серії постер

Школа Випускний 7-8 серії дивитися онлайн

Опис тридцять дев’ятої серії другого сезону: Лікарі радять Тосі знову повернутися на домашнє лікування і забути про школу ще хоча б на кілька місяців, але хлопець проти. Він хоче закінчити навчальний рік одночасно зі своїми однокласниками і разом з ним, і навіть готовий знову довести, що впорається з цим непростим завданням. Батьки хоч і не хочуть погоджуватися дозволяти синові продовжувати навчання в його улюбленому 11-А класі, розуміють, що з його впертість все одно нічого іншого вони зробити не зможуть, а якщо підуть на принцип – зроблять тільки гірше. Ось так – пройшло пару днів і учень знову, хоч і в колясці, йде на уроки …

#Школа Випускний 7-8 серія

Школа 2 сезон 39 серія (Випускний 7 серія) дивитися до ефіру на 1+1 в хорошій якості – 6 березня 2019

Школа 2 сезон 40 серія (Випускний 8 серія) дивитися до ефіру на 1+1 в хорошій якості – 6 березня 2019

Школа 3 сезон 5-6 серія

Школа 3 сезон 9-10 серія

Лола не хоче, щоб Єва вчилася в її класі і просить Катерину Анатоліївну втрутитися в це питання – але вже пізно. Дарина Петрівна вже переговорила з цієї нової мамою і її донькою, і визначила їх саме в клас Лоли. Заднім числом ніхто переробляти нічого не буде, у директорки і так багато проблем, їй загрожує тюремний термін через ту історію з пожежею, і слідчий з Києва отримав жорстку вказівку посадити Дарину, неважливо за якою статтею.

Ніка намагається помиритися з Пашею, але той більше не хочеш вірити жодному її слову і взагалі не бажає з нею спілкуватися ні зараз, ні в майбутньому.

Дата виходу 7-8 серії Школи Випускний на каналі 1+1: 07.03.2019 року.
Дата виходу сьомої і восьмої серії на нашому сайті: 06.03.2019 року.
Час виходу: вранці, за день до ефіру.


Російська версія: http://ru.shkola.tv/3-sezon/7-8-seriya/