Школа Випускний 5-6 серія дивитися онлайн

05.03.2019
Заставка Школи Випускний (2019)

Школа Випускний 5-6 серії дивитися онлайн

Опис тридцять сьомої серії другого сезону: Лолу чекають дивовижні новини! Вона було вирішила, що останні пару місяців перед випускним їй варто забути про всі свої колишні витівки і боротьбу за те, хто в школі крутіше всіх, і зайнятися тільки навчанням. Ще б пак, від оцінок в атестаті буде залежати те, як далі складеться її навчання і подальша кар’єра, а дівчині адже потрібно піклуватися про бабусь і молодших братів.

Тому – навчання, тільки навчання, і дисципліна на 12 балів, але доля розпорядилася інакше. В школа перевелася вчитися дівчина, яка завжди ненавиділа Лолу, і найгірше – вона знає її найголовніший секрет.

#Школа Випускний 5-6 серія

Школа 2 сезон 37 серія (Випускний 5 серія) дивитися до ефіру на 1+1 в хорошій якості – 5 березня 2019

Школа 2 сезон 38 серія (Випускний 6 серія) дивитися до ефіру на 1+1 в хорошій якості – 5 березня 2019

Школа 3 сезон 3-4 серія

Школа 3 сезон 7-8 серія

Це – Єва, двоюрідна сестра Лоли, яка раніше вчилася в іншій школі, і тому їхня ворожнеча була швидше схожа на холодну війну, ніж на відкритий конфлікт, але тепер все буде інакше. В одній школі не може бути двох найпопулярніших учениць, і жодна з них не зупиниться ні перед чим, тільки щоб позбутися від суперниці.

Ніка і Паша намагаються знову бути разом після того, що між ними сталося, але недомовленість досі не дає їм відчути себе щасливими. У них знову з’явилися секрети один від одного, і як не дивно, вони знову пов’язані з Лолою. Їй терміново потрібні союзники в нових шкільних інтригах, і колишні вороги їй підходять для цього як ніхто інший …

Дата виходу нових 5-6 серій Школи Випускний на каналі 1+1: 06.03.2019 року.
Дата виходу серії онлайн: 05.03.2019.
Час виходу: вранці у вівторокю


Російська версія: http://ru.shkola.tv/3-sezon/5-6-seriya/