Школа Випускний 17-18 серія дивитися онлайн

Постер фінальних серій 3 сезону Школи

Школа 3 сезон 17-18 серії дивитися онлайн

Опис сорок дев’ятому серії другого сезону: Дарина Петрівна, Катерина Анатоліївна та інші вчителі сподівалися, що в випускний вечір вони нарешті видихнути з полегшенням, адже таких випускників, як в цьому році, у них ще не було. Чого тільки не відбулося за цей навчальний рік – і аварії, і пожежа, і вагітність випускниці, і навіть кілька разів школу “мінували”, але ось настав останній день. Навіть випускний вечір мало не до останнього дня перебував під питанням, але начебто все повинно бути добре.

Ніхто не очікував, що сьогодні школярі ще встигнуть проявити себе. Несподівані визнання, бійка і стрілянина – і це тільки початок.

#Школа Випускной 17-18 серія

Школа 3 сезон 17 серія (2 сезон 49 серія) дивитися до ефіру на 1+1 в хорошій якості – 14 березня 2019<

Школа 3 сезон 18 серія (2 сезон 50 серія) дивитися до ефіру на 1+1 в хорошій якості – 14 березня 2019

Школа 3 сезон 15-16 серія

Школа 3 сезон 19-20 серія

Схоже, не всім учням 11-А судилося зустріти сонце в їх дружній компанії, а й самі вчителі навряд чи ляжуть спокійно спати. Едуард Пилипович розуміє, що весь цей кримінальний скандал для нього відмінний шанс поправити свою кар’єру. По-перше, стару директрису знову чекають розборки з поліцією, а вона ж тільки довела свою невинність у справі про пожежу в кінотеатрі. По-друге, і на Катерину Безозерскую падає тінь, вона ж цілий рік намагалася поручитися за Даню і Лолу, а зараз ця парочка перетворила закінчення навчання в справжнісінький голлівудський бойовик, а тепер всім доведеться відповідати і перед іншими батьками, і перед законом.

Дата виходу 17-18 серій Школи Випускний на каналі 1+1: 18.03.2019 року.
Дата виходу сімнадцятою і вісімнадцятою серії на нашому сайті: 14.03.2019 року, на кілька днів раніше ефіру.
Час виходу: після обіду.

Російська версія: http://ru.shkola.tv/3-sezon/17-18-seriya/

4 thoughts on “Школа Випускний 17-18 серія дивитися онлайн

1. Оксана

Когда будет 17 – 18 серии?

1. stranger Post author

На жаль, цього ми поки що не знаємо.

2. Karinaaa

А коли саме вийдуть серії на сайті??І коли вони вийдуть саме на 1+1???

1. stranger Post author

На даний момент 1+1 нічого не повідомляє…