Школа Випускний 13-14 серія дивитися онлайн

Постер нових серій Випускного

Школа Випускний 13 і 14 серія дивитися онлайн безплатно

Опис сорок п’ятої серії другого сезону: Назар зрозумів, що він влип по-справжньому, і хоча батьки намагаються його зрозуміти і в усьому допомогти, він все одно відчуває, що двічі стати батьком, не закінчивши школу – це не для нього. Раптово в справу знову втручаються подружки Лоли, які натякають школяреві, що як мінімум одна з дівчат йому бреше і потрібно дуже добре подумати перед тим, як приймати рішення.

Вагітність Асі, в якій можна точно бути впевненим, адже є навіть довідка від лікаря, проходить не так гладко, як повинні б, і дівчині потрібні дорогі ліки. Сім’я Назара готова все оплатити, і Таня боїться, що її можуть залишити без роботи і вирішується на ще один ризикований вчинок.

#Школа Випускний 13-14 серія

Школа 3 сезон 13 серія (2 сезон 45 серія) дивитися до ефіру на 1+1 в хорошій якості – 12 березня 2019

Школа 3 сезон 14 серія (2 сезон 46 серія) дивитися до ефіру на 1+1 в хорошій якості – 12 березня 2019

Школа 3 сезон 11-12 серія

Школа 3 сезон 15-16 серія

Батько Антона намагається знайти собі нову роботу. Гроші Лоли хоч і допомогли з лікуванням сина, але ненадовго, а тепер, коли його звільнили з поліції і вигнали з дому, їх потрібно ще більше. Дарина Петрівна ось-ось піде в декрет, і тоді йому потрібно буде містити цілих дві сім’ї – і то, якщо його коханку не посадять. Отримавши більше вільного часу, Петро Семенович вирішив своїми руками провести в школі невелике розслідування, щоб дізнатися, куди пропав журнал позакласних заходів, точніше – хто його взяв.

Лола намагається повернути свій контракт з київським модельним агентством, але законним шляхом цього зробити не можна і вона встряє в чергову аферу.

Дата виходу 13-14 серій Школи Випускний на каналі 1+1: 13.03.2019 року.
Дата виходу тринадцятої та чотирнадцятої серії на нашому сайті: 12.03.2019 року.
Час виходу: рано вранці.

Російська версія: http://ru.shkola.tv/3-sezon/13-14-seriya/