Школа Випускний 11-12 серія дивитися онлайн

Постер серіалу Школа Випускний (11-12 серии)

Школа Випускний 11-12 серії дивитися онлайн

Опис сорок третьої серії другого сезону: Боротьба за владу всередині 11-А класу триває. Хоча Єва не мажорка і не блогер, їй все одно вдалося схилити кілька дівчат на свій бік, навіть тих, хто раніше був фанатом Лоли. Вийшло щось на зразок зборів вихідців з просто народу, пролетаріат.

Спочатку ці самі пролетарі почали встановлювати свої порядки, на перший погляд правильні і справедливі, всередині класу, а потім вже і з учителями влаштували конфлікт. Єва вмовила майже всіх, крім Лоли і Ніки, зірвати контрольну роботу – і тепер завуч, якого свого часу призначила Дарина Петрівна, хоче покарати всіх, незалежно від ступеня вини

#Школа Випускний 11-12 серія

Школа 3 сезон 11 серія (2 сезон 43 серія) дивитися до ефіру на 1+1 в хорошій якості – 11 березня 2019

Школа 3 сезон 12 серія (2 сезон 44 серія) дивитися до ефіру на 1+1 в хорошій якості – 11 березень 2019

Школа 3 сезон 9-10 серія

Школа 3 сезон 13-14 серія

Даня продовжує скочуватися вниз у навчанні, він на уроках більше спить, ніж вчиться – і все через його нічної роботи. Батько не може вплинути на сина і змушений просити про допомогу Катерину Анатоліївну, сподіваючись що вона як жінка і як зауч краще впорається з цим.

Катя намагається поговорити з хлопцем і дізнається, що той все ще намагається розібратися в своїх почуттях до Ніке, і що зовсім недавно вони побували на дачі при дуже дивних обставинах, і у цій історії ще будуть свої наслідки, які важко спрогнозувати наперед.

Дата виходу 11-12 серій Школи Випускний на каналі 1+1: 12.03.2019 року.
Дата виходу десятої і одинадцятої серії на нашому сайті: 11.03.2019 року.
Час виходу: в першій половині дня, за день до ефіру.

Російська версія: http://ru.shkola.tv/3-sezon/11-12-seriya/