Постер 63 серії Школи

Школа 3 сезон 1 серія дивитися безкоштовно

Опис першої серії третього сезону: Триває слідство у справі про пожежу в ТРЦ, при якому постраждали учні 11 класу однієї з місцевих шкіл. На щастя, поки обійшлося без жертв, але, тим не менше, фактично було скоєно злочин – дітей замкнули в пожежонебезпечному кінотеатрі, і фактично врятувалися вони тільки дивом. Макс приїхав з США і тепер розривається між вихованням дитиною, якого забрав із собою, роботою в школі і захистом своїх колег в судових розглядах.

Своєю головною метою він ставити захистити Катерину Білозерську від звинувачень, адже вона насправді ні в чому не винна. Катя просить не кидати в біді Дарину Петрівну, яку намагаються призначити винною у всьому, що сталося, а та вагітна і їй зараз потрібно переживати про дитину, а не щось інше.

Школа 3 серия 2 серія

З приводу школи теж є питання, адже в момент пожежі обидва завуча чомусь перебували невідомо де, жоден з них не був ні в школі на робочому місці, ні в кінотеатрі разом з дітьми. Їм теж загрожує серйозно обвинувачення, і в ГОРОНО дуже зацікавлені, щоб цих двох людей як мінімум звільнили. Тоді Єлизавета Андріївна зможе поставити на місце директора школи, точніше – вже ліцею, свою людину – Едуарда Пилиповича, який довів, що вміє бути лояльним до начальства.

Дізнався про те, що трапилося і Алекс, який повернувся з Америки. Він готовий відстоювати невинність своїх колег перед ким завгодно, особливо – Каті, але вона просить не кидати в біді і Дарину Петрівну …

Дата виходу 63 серії Школи: прем’єра відбудеться навесні 2019 року.
Час виходу нової серії нового сезону: 20:00 за Києвом.

Російська версія: http://ru.shkola.tv/3-sezon/1-seriya-online/