Школа Випускний 1-2 серія дивитися онлайн

01.03.2019
Постер 63 серії Школи

Школа 3 сезон 1 серія дивитися безкоштовно

Опис першої серії третього сезону: Тоха отруївся димом і ніхто тепер не може дати гарантії, чи зможе хлопець вижити. Від його ліжка по черзі не відходять ні тато, ні сестра, ні мама, яка стало трохи краще. Вона до цих пір не знає про все, що сталося між батьком і сином, але здогадується, що від неї щось приховують. Жінка боїться, що це стосується здоров’я Тохи і прогнозів на його одужання, і намагається дізнатися правду, якою б страшною вона не була.

З приводу пожежі в кінотеатр почався скандал на всю країну. Триває слідство, і у нього дуже багато підозрюваних. В першу чергу поліція намагається дізнатися про те, чому адміністрація торгового центру допустила всі ці події.

#Школа Випускний 1-2 серія

Школа Випускний 1 серія дивитися онлайн до ефіру (33 серія 2 сезон)
Школа 2 сезон 34 серія (Випускний 2 серія в хорошій якості)

Школа 62 серія

Школа 3 сезон 3-4 серія

З приводу школи теж є питання, адже в момент пожежі обидва завуча чомусь перебували невідомо де, жоден з них не був ні в школі на робочому місці, ні в кінотеатрі разом з дітьми. Їм теж загрожує серйозно обвинувачення, і в міськно дуже зацікавлені, щоб цих двох людей як мінімум звільнили. Тоді Єлизавета Андріївна зможе поставити на місце директора школи, точніше – вже ліцею, свою людину – Едуарда Пилиповича, який довів, що вміє бути лояльним до начальства.

Дізнався про те, що трапилося і Алекс, який повернувся з Америки. Він готовий відстоювати невинність своїх колег перед ким завгодно, особливо – Каті, але вона просить не кидати в біді і Дарину Петрівну …

Дата виходу нової серії Школи Випускний на каналі 1+1: 04.03.2019 року.
Дата виходу серії на сайті Shkola.tv: 01.03.2019.
Час виходу: вранці першого числа.


Російська версія: http://ru.shkola.tv/3-sezon/1-seriya-online/