Дивитися Школа 3 сезон безкоштовно

Кожен новий сезон серіалу Школа доводить, що канал 1 + 1 вміє займати перші місця в рейтингу. Тепер вони знову готові це зробити, явивши світу новий 3 сезон серіалу Школа, який вийшов на початку 2019 року.

Якщо говорити про третій сезон, то в першу чергу варто відзначити різкий поворот сюжет, з якого все почалося. Якщо раніше переходи між сезонами були м’якими і спокійними, то прем’єра 3 сезону Школи онлайн ознаменувалася дуже драматичними подіями.

Герої серіалу виросли і стали дорослими, і їх проблеми теж стали дорослими. Ще б пак – Тоха проявив справжній чоловічий вчинок, вирішив пожертвувати своїм життям заради однокласників і ми до цих пір не знаємо, чи виживе він. Лола, глянувши в очі смерті, знову намагається переосмислити своє життя – але старі звички тягнуть її в минуле. Директор і завуч, Дарина і Катя, намагаються знайти спільну мову і забути стару ворожнечу, усвідомивши, що в життя є набагато важливіші речі, ніж високі посади і великі кабінети.

З цих подій і починається новий третій сезон Школи, який вийшов весною 2019 року – але повірте, ви навіть не уявляєте собі, скільки ще сюрпризів нам приготували сценаристи.

Опис першої серії третього сезону: Триває слідство у справі про пожежу в ТРЦ, при якому постраждали учні 11 класу однієї з місцевих шкіл. На щастя, поки обійшлося без жертв, але, тим не менше, фактично було скоєно злочин – дітей замкнули в пожежонебезпечному кінотеатрі, і фактично врятувалися вони тільки дивом. Макс приїхав з США і тепер […]