26.08.2018
Постер серіалу Школа (Украина, 2018 год)

Школа 2 сезон 9 серія дивитись онлайн

Опис дев’ятої серії другого сезону: У сім’ї Лоли знову почалися проблеми – бабуся захворіла, немає грошей, і швидше за все найближчим часом взяти їх буде нізвідки. Один з модних фотографів давно пропонував школярці зробити якусь скандальну фотосесію, але вона довго на неї не наважувалася. Тепер, коли в квартирі стало буквально нічого їсти, дівчина згадала про цю пропозицію – але фотограф передумав. По-перше, він дізнався, що Лолі немає навіть шістнадцяти років, а по-друге він ніколи не дає другий шанс тим моделям, які йому вже колись відмовляли.

Вихід є – зробити скандальні фотки з допомогою подруг, викласти їх на свою сторінку і зібрати багато лайків, які потім можна буде перетворити на гроші.

Алекс вперше за останні дні зміг вирватися з Києва до рідного міста. Він дізнався, що тут накопичилося дуже багато проблем – адже Дарина Петрівна робить все, щоб підім’яти школу під себе. Колишній юрист сповнений рішучості з усім розібратися, але вже вечір і все одно тільки завтра з ранку він зможе навести в школі нові порядки.

Цей вечір і ніч він вирішив провести з Катериною Анатоліївною, щоб нагадати – у неї є надійний захисник, і разом вони зможуть впоратися з усіма неприємностями. Ідея здавалася дуже хорошою, але в найцікавіший момент у двері постукали – на порозі виявилася … вагітна Мері, і це значить, що Алекс навіть себе не зумів уберегти від нових проблем …

Дата виходу серії: 31 серпня 2018 року.
Час виходу 9 серії 2 сезону: дев’ята серія вийде ввечері.