Школа 2 сезон 8 серія дивитися онлайн

26.08.2018
Постер 8 серії Школи

Школа новий 8 сезон 2 серія

Описание восьмой серии второго сезона: Лолита долго наслаждалась обилие мужского внимания – за ней одновременно ухаживалы и сверстники, и взрослые мужчины, и подписчикам ее блога рассыпались в комплимент. Девушка была уверена, что это и есть жизненный успех, И не обращала внимания на подруг, Которые Пытались ее отговорить или предостеречь от того, что рано или поздно все эти любовные интрижкы обернутся проблемами.

Когда один из парней узнал о существовании второго, то решил разобраться с ним по-мужски. Лола не хочет, чтоб это произошло – но переживает не по своих кавалеров, а только за свою репутацию и безопасность.

#Школа 38 серіяШкола 37 серія

Школа 39 серія

У колишнього директора Ігоря Сергійовича школи знову почалися проблеми з серцем і його життя знову знаходиться під серйозною загрозою. Алекс змушений брати відпустку за свою рахунок, щоб відвезти тата в київську клініку, домовитися з лікарями про лікування, і якщо треба буде – залишатися з ним палаті всі ці дні.

Дарина Петрівна сприймає це як хорошу можливість позбутися від Катерини і її дочки заодно. Спочатку підставить першу, потім відрахує зі школи другу за проблеми з дисципліною, а їх улюблений Алекс нічим не зможе допомогти, адже з Києва йому сюди ой як далеко …

Дата виходу нової серії серіалу Школа на 1+1: 31 серпня 2018 року.
Час показу 8 серії 2 сезону: після обіду. На нашому сайті її можно буде дивитись раніше, ніж на інших.


Російська версія: http://ru.shkola.tv/2-sezon/8-seriya/