26.08.2018
Школа нова 7 серія постер

Дивитися серіал Школа 2 сезон 7 серія

Опис сьомої серії другого сезону: Атмосфера в школі загострюється все сильніше. Лола і Ніка раніше хоча б трохи стримувалися, але терпінні Тихонової одного разу таки увірвався. Те, як Лоліта поводиться з хлопцями зі школи і з чоловіками набагато старший за неї, дуже не подобалося Вероніці і раніше, але не в її правилах лізти в чуже життя.

Після того, як вчинки Лоли стали зачіпати близьких Ніке людей, більше терпіти не було сил. Все закінчилося великою бійкою прямо на території школи – а завуча якраз це було потрібно. Завдяки вдалому для себе збігом обставин Дарина повернулася в школу і планує вже скоро зайняти свою колишню посаду, а потім і директорську.

Катерина Анатоліївна робить все можливе. щоб розібратися в те, що трапилося і покарати винуватця, навіть якщо ним виявиться її собственнное дочка. Час, коли школярами багато прощали і багато дозволяли, добігає кінця – Білозерська тепер впевнена на двісті відсотків, що на одній доброті і всепрощенням дисципліну тут не побудувати.

З сьогоднішнього дня в школі вводяться нові суворі правила поведінки, а вчителі будуть постійно чергувати і стежити, щоб учні займалися навчанням, а не з’ясуванням стосунків і іншими небажаними речами.

Дата прем’єри 37 серії серіалу Школа (Україна): 31 серпня 2018 року.
Час виходу нової 7 серії 2 сезону: після обіду.