Школа 2 сезон 6 серія дивитися онлайн

26.08.2018
Школа 36 серія

Школа 2 сезон 6 серія дивится безплатно

Опис шостої серії другого сезону: Хлопець з минулого Лоли продовжує її переслідувати і створювати неприємності. Він то погрожує, то шантажує, то просто насолоджується тим, що має над нею владу через те, що знає таємниці минулого школярки. Схоже, тепер хіба що сліпий не бачить, що у дівчини великі проблеми, але вона сама геть не поспішає зізнаватися нікому.

Катерина Анатоліївна, як мама, відчуває, що щось відбувається і намагається знайти підхід до дочки, але всі її спроби натикаються на стіну мовчання і недовіри. Паша теж зауважує, що твориться щось дивне і навряд чи воно закінчиться добром.

#Школа 36 серія


Школа 35 серія

Школа 37 серія

Дарина Петрівна перебуває у відчаї через те того, що ніяк не може бити від Білозерської. Що б вона не робила, нова директриса і вірні їй люди успішно доводять, що вони – саме ті люди, які і повинні керувати школою.

Два тижні, які завуч повинна за законом відпрацювати перед звільненням, скоро закінчаться – і тому їй потрібно поспішати, інакше доведеться забути про директорському кріслі назавжди. Розуміючи, що своїми руками і навіть з допомогою свої знайомих в адміністрації міста вона за такий короткий час нічого не доб’ється, Дарина їде до Києва, просити допомоги у Кирила Скоропадського. Це єдина людина, яка зможе розв’язати цю проблему проблему за такий короткий термін.

Дата прем’єри 36 серії українського серіалу Школа: 30 серпня 2018 року.
Час виходу: дивитися Школа 2 сезон 6 серію онлайн можна буде у другій половині дня середи.


Російська версія: http://ru.shkola.tv/2-sezon/6-seriya/