Школа 2 сезон 5 серія дивитися онлайн

26.08.2018
Нова #Школа 5 серія

#Школа 2 сезон 5 серія дивитися онлайн

Опис п’ятої серії другого сезону: Лола вирішила підставити Ніку і їй пощастило, зробити це виявилося неважко. Тепер школярку підозрюють у крадіжці, і всі докази вказують саме на неї. Ніка відразу зрозуміла, хто за цим стоїть, не довести нічого не може. Їй не вірить ніхто, навіть власна мати, тільки Христина готова підтримати, і то – тільки з ненависті до Лоли, а не через любов до справедливості.

Дівчина знову знаходиться на межі нервового зриву, вона готова зробити непоправне, але довести, що вона ні в чому не винна і все це – происки Гавриленко.

#Школа 35 серія

Школа 34 серія

Школа 36 серія

В школу прибуває чергова важлива перевірка з Києва, в цей це начальство Кирила. Схоже, ці люди дійсно готові чесно і беспрістно оціни роботу районної школи, яка останнім часом стала центром уваги мало не для всіх країни. Катерина впевнена в собі і в колег, тому не боїться навіть найбільш вимогливих перевіряючих.

Такого не можна сказати про Дарину Петрівну – вона теж не боїться цієї перевірки, адже будь-які проблеми директора їй тільки на руку. А якщо їх не буде – завжди є вірні люди, на яких можна розраховувати …

Дата виходу 5 серії 2 сезону #Школи на 1 + 1: 29 серпня 2018 року.
Час показу 35 серії – після обіду.


Російська версія: http://ru.shkola.tv/2-sezon/5-seriya/