Школа 62 серія постер

Опис тридцять другої серії другого сезону: Намагаючись жити самостійно, не бажаючи бачити ні Лолу, ні тата, Даня навіть не думав, що все це буде так складно. Здавалося б, він, коли пішов з дому, прихопив з собою кругленьку суму грошей – але майже відразу втратив все. Тепер йому нікуди йти і не що жити, але додому він все одно не збирається повертатися, а тим більше – до своїх дружкам по незаконних справ. Ці хлопці ще хочуть, щоб він компенсував їм розбиту машину і моральну шкоду за проблеми з поліцією, і теж самі шукають свого колишнього кореша.

Батько Дані теж намагається знайти сина, але у нього і без цього вистачає неприємностей, адже потрібно очистити свою репутацію і перед законом, і перед суспільством, довівши всім, що Лола якщо і не бреше, то точно не каже всю правду.

Дарина Петрівна і Катерина Анатоліївна повинні діяти спільно – вперше за весь час вони переслідують спільну мету. Едуард Пилипович, який дуже швидко з учителя фізики доріс до завуча, не збирається зупинятися на досягнутому. Він хоче отримати директорське крісло, і якщо жінки не віддадуть його добровільно, їх в кращому випадку звільнять за статтею, про це хитрий фізик уже подбав.

Катерині Анатоліївні зараз не до кар’єрних інтриг, у неї набагато складніша проблема – потрібно рятувати життя улюбленої дочки, яка знову виявилося на волосок від смерті.

Дата виходу нової 62 Школи на 1+1: 11/10/2018.
Час виходу нової серії: 20:30.