Школа 2 сезон 31 серія дивитися онлайн

09.10.2018
Постер 61 серії Школи

Школа 2 сезон 31 серія дивитися онлайн

Опис тридцять першої серії другого сезону: Ніхто досі не може дати гарантії, виживут чи Ніка і Паша після того, що сталося з ними в кінотеатрі. Лікарі роблять все можливе, як і мама дівчини, але ніяких гарантій ніхто не може дати, змушуючи їх рідних і близьких мучитися від невідомості.

Спроба Тохи помститися батькові привела до ще більших проблем в їхній родині. Хлопець думав, що зробить матері приємно, помстившись її кривдникам, але насправді він просто створив нові неприємності не тільки собі, а й улюбленої матінки, якої не можна хвилюватися.

#Школа 61 серія

Школа 60 серія

Школа 62 серія

Дарині Петрівні все важче справлятися з роботою на тлі хоч і бажаною, але несподіваною вагітності. Вона звикла всіляко принижувати нерозторопних співробітників, які щось забувають, не встигають, не справляються, і так далі – а тепер сама стала такою ж. Найпростіший вихід – прямо зараз йти в декрет, але директор сподівається встигнути все зробити і тільки тоді піти, коли школа офіційно стане ліцеєм. Чи не Білозерської ж залишати те, над чим так наполегливо працювала.

У Дані великі неприємності – поліція закрила справу за тією аварії на краденої машині. Можна подумати, що це хороша новина для хлопця, але немає. Ті люди, які погрожували йому і Лолі, раніше ховалися від поліції, а тепер же вони знову нічого не бояться і по-новій починають пресувати хлопця.

Дата виходу 61 серії серіалу Школа: 10/10/2018.
Час виходу шестідесят першої серії: 20:30 за Києвом.


Російська версія: http://ru.shkola.tv/2-sezon/31-seriya/