Школа 2 сезон 30 серія дивитися онлайн

08.10.2018
Постер 60 серії

Школа 2 сезон 30 серія дивитися онлайн

Опис тридцятої серії другого сезону: Катерина Анатоліївна проводить дуже багато часу з Алексом, особливо після того, як у них стало багато роботи на тлі останніх подій в школі. Молоді люди розуміють, що їм добре разом, а не з ким-небудь іншим, але у кожного з них є і своя особисте життя. Дізнавшись про секрет Макса і Лоли, Катя ще раз переконалася, що з самого початку саме Олександр Ігорович був тим чоловіком, який їй потрібен.

Максим робить все можливе, щоб тільки залагодити питання з сім’єю Лоли. Він уже витратив на це багато грошей, але легше не стає, адже державні органи відомі своєю повільністю. Даня не вірить, що це так складно зробити – йому здається, що тато спеціально затягує вирішення проблеми, переслідуючи якісь свої цілі.

#Школа 60 серіяШкола 59 серія

Школа 61 серія

Дарина Петрівна намагається поговорити з Петром про свою вагітність, але це не призводить ні до чого хорошого. Поліцейський розривається між сім’єю, яку кинув в тако складний момент, і коханкою, з якої життя теж не цукор. Розуміючи, що просто так він рішення не прийме ніколи, Дарина намагається сама форсувати розвиток подій.

Паша і Ніка вирішили помиритися після своєї нещодавньої сварки. і вирішили разом сходити в кінотеатр разом з іншими київськими косплеєрів. Там сталося страшне – пожежа, і невідомо, чи зуміють молоді люди вціліти.

Дата виходу 60 серії серіалу Школа: вже сьогодні, 09/10/2018 року.
Час виходу шестидесятих серії онлайн: о пів на дев’яту.


Російська версія: http://ru.shkola.tv/2-sezon/30-seriya/