25.08.2018
Школа 33 серія постер

Школа нова 3 серія 2 сезона дивитися онлайн

Опис третьої серії другого сезону: Після того, як учні школи потрапили у великі неприємності, їх знову повинні рятувати Алекс і Катерина. Для цього треба буде владнати дуже багато проблем-одні діти адже потрапили до лікарні, інші в поліцію, а треті взагалі повинні відшкодувати грошові збитки постраждалим.

Алекс, який звик, що з його грошима можна залагодити будь-який конфлікт, розуміє, що зараз навіть йому не вистачить домовитися – тому він звертається за допомогою до одного свого знайомого, з яким колись давно разом навчався на юридичному факультеті, але їхні шляхи розійшлися.

У Катерини Анатоліївни теж є знайомий, який може вирішити всі проблеми одним телефонним дзвінком – і це Кирило. Зрозумівши, що жінка, якій він раніше так безуспегно домагався, тепер знову потрапила в залежність він нього, він вирішив знову на ній відігратися – і за те, що було недавно, і за те, що трапилося між ними майже двадцять років тому.

Дарина Петрівна, яка нарешті розгадала, яка таємниця пов’язує двох людей, розуміє що це її шанс раз і назавжди позбутися від суперниці і зайняти місце директора. Хтось, а двоє кар’єристів, які звикли грати іншими людьми, легко зможуть домовитися …

Дата виходу 3 серії 2 сезону серіалу # Школа на 1 + 1: онлайн: 28 серпня 2018 року.
Час виходу 33 серії Школи онлайн: по телевізору нову серію покажуть ввечері, у нас її можна буде дивитися онлайн ще в обід.