Школа 59 серія постер

Школа 2 сезон 29 серія дивитися у хорошій якості

Опис двадцять дев’ятого серії другого сезону: Лола намагається домогтися того, щоб її молодших родичів повернули додому. Дівчина не звикла вирішувати питання чесним шляхом, для неї головне – результат, тому вона готова піти на підробку документів. План, в якому замішаний і Макс, такий – підробити лист від матері, нібито з-за кордону, і з його допомогою повернути всіх додому. Права на помилку немає, адже, якщо що, проблеми почнуться ще складніші – кримінальні.

На випадок, якщо Макс не захоче допомагати, у Лоли є запасний план – вона не тільки посварить його з усіма близькими, а й звинуватить у важкому злочині.

Тоха хоче помститися за матір. Він упевнений на тисячу відсотків, що винні в її хвороби двоє – тато і завуч. Хлопець збирається зробити непоправне і не слухає радою друзів, які просять не пороти гарячку.

Роман Нати і її нового малолітніх залицяльника розвивається настільки буйно, що навіть школярі цього не очікували. І його, і її однокласники дуже погано до цього ставляться, але не тільки тому, що тусити прийняти з своїм колі – а ще й тому, що раніше вони зустрічалися з іншими, і ці відносини не можна назвати остаточно розірваними.

Дата виходу 59 серії серіалу Школа на 1+1: вже сьогодні, 08/10/2018.
Час виходу нової серії онлайн: дивитися серію можна буде після 18:30.