Школа 2 сезон 28 серія постер

Дивитися Школа 2 сезон 28 серія

Опис двадцять восьмий серії другого сезону: У Дані великі неприємності через машини, яку він розбив. Він зараз знаходиться між молотом і ковадлом – якщо розповість поліції всю правду, то його потім знайдуть і покарають подільники, а якщо візьме всю провину на себе, то точно отримає термін, і не факт що умовний. Адже викрадення авто, втеча від поліцейських, аварія – за таке явно не медаль дають.

Хлопець вирішив вибрати золоту середину – нічого і нікому не говорити, сподіваючись що рано чи пізно все вляжеться, але Алекс і тато продовжують на нього тиснути – вони не хочуть, щоб хлопець потрапив до в’язниці за те, чого не робив.

Дарина Петрівна переживає з приводу своєї вагітності і майбутніх пологів. Вона стільки років мріяла народити дитину, але коли нарешті у неї все почалося виходити, жінка вже стала не стільки впевненою в своєму бажанні. У неї були дві мрії – стати мамою і стати директором школи, але коли ці дві події відбуваються одночасно, то доводиться робити вибір.

Дарина всерйоз подумує про те, щоб позбутися від цієї дитини, адже піти в декрет зараз значить залишити школу на піклування Катерини Білозерської, а для нової директорки неприпустимо!

Дата виходу 58 серії Школи, найпопулярнішого українського серіалу: 04/10/2018.
Час виходу нової серії: 18 годин 30 хвилин.