Школа 57 серія постер

Опис двадцять сьомої серії другого сезону: Аварія, в яку потрапили Даня і Лола, обіцяє неприємності багатьом людям. Гармаш-молодший тільки зміг переконати батьків і вчителів, що встав на шлях виправлення – як тут же влип у великі проблеми, розбивши чужий викрадений автомобіль, ще й будучи п’яним.

Найбільше в цій ситуації дісталося Лолі – мало того, що вона сильно вдарилася головою, тепер остаточно розкрився її обман з приводу батьків і тепер у неї точно заберуть молодших братиків. Катерина Анатоліївна намагається втрутитися, але вона шокована тим, наскільки Лола озлоблена на Максима, який намагався допомогти.

Вчителька з жахом дізнається, що її хороший друг раніше зустрічався з її ж ученицею, а тепер з цією дівчиною зустрічається його син – світ дійсно дуже тісний. Білозерська намагається зрозуміти, як їй реагувати на цю інформацію, і чи варто взагалі ще раз намагатися допомогти Лолі, яка вже не раз її підводила і навіть підставляла.

В домі Сидоренків великий скандал – дружина Петра остаточно переконалася в тому, що чоловік їй зраджував, і зраджував з колегою. Вона поставила ультиматум – або невірний чоловік піде з дому, або її саму і дітей тут більше ніхто не побачить.

Дата виходу 57 серії Школи: 03/10/2018 року, вже сьогодні!
Час виходу 27 серії 2 сезону: о 18:30. На нашому сайті нову серію можна буде дивитися онлайн одночасно з її виходом на каналі 1 + 1.