Школа 56 серія постер

Школа 2 сезон 26 серія дивитися в хорошій якості

Опис двадцять шостої серії другого сезону: Даня повинен сьогодні ввечері віддати машину, яку його попросили потримати у дворі. Залишилося кілька годин до того, як автомобіль забере колишній власник і перед цим молоді люди вирішили відірватися по повній, влаштувавши покатушки по нічному місту з Лолою і її подругою – правда, все закінчилося сумно, нової аварією, і не обійшлися без поліції і потерпілих.

Роман Дарини Петрівні та Петра Сидоренко не встиг знову відновитися, як у пару почалися нові проблеми. Дружина Петра почала здогадуватися, що її чоловік щось приховує, коли побачила у завуча таке ж прикраса, як у себе вдома – виходить, чоловік купив ювелірний виріб не їй, а коханці – а за сумісництвом начальниці.

У самої Дарини теж все непросто – вона остаточно переконалася в тому, що вагітна, і тепер не може зрозуміти, хто батько дитини. Адже вона порвала з Петром, а потім зійшлася з Антоном, і за часом не може обчислити, що до чого – а від цього буде багато залежить і в її майбутньому, і в майбутньому цих людей.

Ніка намагається розповісти Паші про те, що насправді об’єднує її і Даню, і чому вона досі не може припинити з ним спілкування. Цей секрет занадто страшний, щоб його було легко розповісти, а зрозуміти його буде ще складніше – тим більше, що якби дівчина розповіла всю правду відразу, зараз би їй було набагато простіше з усім цим розібратися.

Дата виходу #Школа 56 серія: 02/10/2018.
Час виходу нової серії онлайн: 21:30 за Києвом.