29.09.2018
Школа 55 серія постер

Опис двадцять п’ятий серії другого сезону: Переживши страшний стрес і вже втративши надію коли-небудь стати матір’ю, Дарина Петрівна раптом дізналася, що вона вагітна. Що це – дійсно довгоочікувана дитина, помилки або ознаки страшної хвороби? Піти до лікаря немає часу – шкільні проблеми забирають весь час, тим більше що сьогодні в школі сталася НП небаченого масштабу.

Вже пару днів вчителі та учні скаржилися на дивних запах, але ніхто не надавав цьому великого значення, поки діти не почали падати без свідомості прямо в шкільному дворі – по землі стелиться небезпечний газ. Приїхавши поліція і рятувальники намагаються надати першу допомогу, але не у всіх дітей є шанс вижити.

Почавши зустрічатися з Данею, Лола занадто сильно занурилася в нові відносини – настільки, що забула про своїх рідних. Тільки після того, як школярі влипли в великі неприємності, а Даню взагалі заарештували і він виявився в СІЗО, вона потрапила додому – і жахнулася.

Молодших знову хочуть забрати, і в цей раз ніхто не буде слухати її благання, адже вже не раз і не два цій родині багато прощалося – а в цей раз люди з соціальної служби налаштовані рішуче. У розпачі Лола звертається до єдиній людині, який міг би їй допомогти – до Максима.

Дата виходу серіалу #Школа 55 серія на каналі 1+1: 01/10/2018.
Час виходу п’ятдесят п’ята серії: пів на дев’яту.