Школа 2 сезон 24 серія дивитися онлайн

28.09.2018
Школа 54 серія постфер

Школа 2 сезон 24 серія дивитися онлайн на 1+1

Опис двадцять четвертої серії другого сезону: Лері раптом стало потрібно терміново скористатися мікроскопом. Раніше вона ніколи не проявляла особливого інтересу до природничих наук, але зараз їй потрібно зробити макрофотографій для хлопця, який їй подобається. Все потрібне для цього можна в кабінеті біології, але замість того, щоб зробити фото і вчасно втекти, дівчина розбила мікроскоп – і це на очах Дарини Петрівни. Це вже само по собі катастрофа, але сьогодні – все ще гірше. Справа в тому, що в школу нарешті приїхала довгоочікувана перевірка, і в першу чергу вона повинна була відвідати саме кабінет біології.

#Школа 54 серія

Школа 53 серія

Школа 55 серія

Назар не хоче визнавати, що він програв суперечку і бігати навколо школи. Розуміючи, що обманом він не зможе виграти, він хоче виконати умови парі – а для цього потрібно спокусити Асю. Хлопець готовий зробити це за всяку ціну, і те, що думає і відчуває з цього приводу дівчина, йому мало цікаво. Ася в шоці від такої поведінки і розуміє, що більше не хоче мати нічого спільного з цим хлопцем.

Нате доручили дуже важливе завдання – вона повинна зустріти комісію і привітати їх з прибуттям, але її чекає неприємний сюрприз …

Дата виходу серіалу #Школа 54 серія: 27/09/2018.
Час виходу нової серії: 20.30. На нашому сайті відео з’являється одночасно з прем’єрою на ТБ.


Російська версія: http://ru.shkola.tv/2-sezon/24-seriya/