Школа 2 сезон 23 серія дивитися онлайн

25.09.2018
Постер 53 серії Школи

Школа 2 сезон 23 серія дивитися онлайн

Опис двадцять третьої серії другого сезону: Колектори продовжують тиснути на Катерину Анатоліївну, але Алекс зараз не може їй допомогти. Розуміючи, що це питання потрібно терміново вирішувати, інакше вони з Нікою залишаться на вулиці, вона змушена звернутися за допомогою в колишньому чоловікові. З його зв’язками знайти управу на шахраїв легко, але не можна забувати, що Кирило не робить добрі справи просто так.

За порадою Скоропадського Катя звертається в поліцію, де її працює людина, яку вона добре знає, навіть занадто добре – Петро Сидоренко. Він з радістю прийме заяву і дасть справі хід, адже це вже не перша подібна скарга на шахраїв.

#Школа 53 серія

Школа 52 серія

Школа 54 серія

Тепер Білозерська повинна відповідну послугу відразу двом людям. Обидва просить у неї про невеликому поступку як завуча, але тільки прохання Петра стосується його рідної дружини, а ось Кирилу потрібно зробити щось для людини, якого Катерина ледве терпить – для Дарини Петрівни.

У Лоли знову закінчуються гроші, але ж за газ знову платити, як і за інші комунальні послуги. Дівчина намагається придумати спосіб заробити хоч якісь гроші, але у неї нічого не виходить – все відносно чесні варіанти закінчилися, але в цей раз ніхто не збирається вникати в проблеми їх сім’ї.

Дата виходу # Школа 53 серія: 26/09/2018 року.
Час виходу серії №23: 20:30 за київським часом.


Російська версія: http://ru.shkola.tv/2-sezon/23-seriya/