Школа 2 сезон 22 серія дивитися онлайн

24.09.2018
Школа 52 серія постер

Школа 2 сезон 22 серія дивитися онлайн до ефіру

Опис двадцять другого серії другого сезону: Алекс, як друг і як юрист, намагається допомогти Катерині вирішити її проблему з колекторами, і його нареченій Мері це зовсім не до душі. Вона намагається надавати на чоловіка через тата – так навантажити роботою, щоб він і думати забув про своїх колишніх колег або про кого-то другого.

Даня розривається між двома варіантами вибору – або показати всьому новому класу, що він змінився і готовий стати всім кращим і надійним другом, або навпаки – влаштувати всім таке пекло, після якого ніхто не наважиться з ним конфліктувати.

#Школа 52 серія

Школа 50 серія

Школа 52 серія

Дарина Сергіївна намагається привести справи в документах школи в порядок, готуючись до чергової обласної перевірці, адже вже скоро школа. Почавши перегортати старі папки, вона випадково знайшла цікаві документи, які можуть різко змінити розклад сил і дадуть їй абсолютну владу над іншим колективом, навіть над Білозерської.

Паша намагається знову зблизитися з Нікою і обіцяє, що буде любити її, незважаючи ні що з минулого – але насправді йому дуже цікаво, що ж відбулося між данин і Веронікою в ту фатальну ніч. Прямо запитати він не може, тому хоче дізнатися цю таємницю іншим способом.

Дата виходу 52 серії серіалу # Школа: 25/09/2018 року.
Час виходу 22 серії 2 сезону Школи: 20.30. У нас цю серію можна буде дивитися онлайн ще до цього, як її викладуть на 1+1.


Російська версія: http://ru.shkola.tv/2-sezon/22-seriya/