Школа 2 сезон 21 серія дивитися онлайн

21.09.2018
Постер 21 серії 2 сезону Школы

Школа 2 сезон 21 серія дивитись онлайн

Опис двадцять першої серії першої другого сезону: Повернувшись в Школу, Даня намагається довести всім, що ні в чому не винен, а якщо і винен – ​​то все це в далекому минулому, і зараз він цілком собі порядний хлопець і старанний учень. У цей мало хто вірить, але ось Лола цілком на його боці і готова допомогти у всьому, що тільки буде потрібно. Вона готова навіть всій школі оголосити війну, але все одно стати союзником Дані в його нових справах, хороших і не дуже.

Паша намагається забути про Ніку і ризикує зробити помилку, після якої у них вже не буде шляху назад …

#Школа 51 серія

Школа 51 серія

Школа 52 серія

Алекс не відчуває ніякого задоволення від того, що одружився на Мері, не кажучи вже про сімейне щастя та інших високих матеріях. Його знову тягне до Катерини, але вона не хоче його навіть бачити, адже ще недавно він розповідав про те, як їм добре було разом – а потім раптом влаштував пишне весілля, та й не дізнався б про неї ніхто, якби 11-А випадково не побачив це церемонію одруження в американському стилі.

Так чи інакше, Алекс і Катя змушені знову бачитися і навіть разом займатися шкільними справами, коли виникає проблема, вирішити яку можна буде тільки діючи спільно.

Дата виходу 51 серії молодіжного серіалу # Школа на 1+1: 24/09/2018 року.
Час виходу 21 випуску 2 сезони: 20.30.


Російська версія: http://ru.shkola.tv/2-sezon/21-seriya/