19.09.2018
Школа 2 сезон 20 серія постер

Школа 2 сезон 20 (50) серія дивитися онлайн

Опис двадцятої серії другого сезону: Війна між директором і сім’єю фізруків триває. Брат нової вчительки фізкультури, вийшовши з лікарні, дізнався, що його сестру вигнали зі школи і не збирається це терпіти. З понеділка йому виходити на роботу, але в школу на уроки фізри він не піде, спершу відвідає міськно і розповість там, як він постраждав з вини Дарини Петрівни.

Розуміючи, що не зможе його зупинити, Дарина просить про допомогу Кирила, який як-ніяк має більше влади в системі освіти. Не зумівши залякати принципового фізрука, Скоропадський намагається зробити йому вигідну пропозицію, від якої важко буде відмовитися.

Ніка дуже важко переживає те, як її зганьбили на всю школу. І батько, і мати намагаються зрозуміти, як таке могло статися, і хто міг би в цьому бути винен, але Вероніка мовчить. Під підозрою, звичайно ж, Лола і Даня, але ніхто нічого не може довести.

Паша намагається допомогти коханій дівчині. Він хоче довести всім, що ці голі фото Ніки – просто кривої фотошоп, а й сам не впевнений в тому, що це насправді підробка. Інша його мета – з’ясувати, хто стоїть за всім цим, і покарати його.

Дата виходу серіалу #Школа 50 серія на 1+1: 19/09/2018 року.
Час виходу 20 серії 2 сезону: 20 година 30 хвилин по Києву.