Школа 2 сезон 2 серія дивитися онлайн

05.08.2018
Постер сериалу Школа з головними героями

Дивитися Школа 2 сезон 2 серія у хорошій якості

Опис другої серії другого сезону: План Кирила Євгеновича вдався в найкращому вигляді – поїздка до Києва стала переломним моментів в житті багатьох людей. Після інциденту, підлаштований ним, Катерину можуть звільнити з посади директора і взагалі вигнати зі школи назавжди, а її дочка тепер знову не хоче бачитися з мамою. Мало того, якщо навіть Ніка побажає повернутися в рідне місто, це буде дуже непросто. Адвокат Скоропадського підготував всі необхідні документи, які доводять, що спілкування з матір’ю може бути небезпечною для Ніки, а оскільки інших близьких родичів у неї немає – її прінутельно змусять жити з батьком.

#Школа 32 серія


Школа 31 серія

Школа 33 серія

В один момент втративши майже все, Катя все ж залишила свій головний козир – людей, які не кидають в біді, вірних друзів. Зібралася ціла команда, яка повинна восстновіть справедливість – юрист Олександр Ігорович, медсестра Ольга як доктор, та й сам директор школи, хоч і в лікарні, дізнався про цю дивну історію і вирішив допомогти, використовуючи свої зв’язки.

Зараз те, що буде далі, залежить від Лоли Гавриленко – адже вона єдина бачила, що насправді сталося в той нещасливий вечір змагань. Перед Лолою стоїть непростий вибір – сказати правду і врятувати Катю з Нікою, або прийняти щедру пропозицію Кирила і сказати те, що він попросить.

Дата виходу 2 серії 2 сезону серіалу # Школа онлайн 4 вересня 2018 року.
Час виходу: 32 серія виходить по ТБ о восьмій вечора, на нашому сайті вона вийде в цей самий час – раніше, ніж на інших сайтах.


Російська версія: http://ru.shkola.tv/2-sezon/2-seriya/