18.09.2018
Школа 2 сезон 19 серія постер

Опис дев’ятнадцятої серії другого сезону: Катерина Анатоліївна намагається розібратися в тому, що насправді відбувається між Нікою і данин, але всі спроби дорослих розібратися в даній ситуації роблять тільки гірше. Даня після чоловічої розмови зі своїм батьком замкнувся в собі і вирішив піти з дому, а Ніка, хоча і повернулася в будинок свого тата, все одно не хоче нікого бачити і ні з ким спілкуватися.

Розуміючи, що дорослим розговорити її вдасться, Катерина намагається вплинути на дітей через їх друзів, тим самим роблячи ще одне фатальну помилку, адже не кожен, хто здається іншому, є таким насправді.

Дарина Петрівна незадоволена тим, як школа пройшла обласну перевірку, незадоволений і Кирило. Винною в цьому провалі виявилося не Білозерська, як би цього не хотілося Дарині, а другий завуч, у якого навпаки все повинно було пройти гладко. Проте, Кисельова вирішує діяти не по справедливості, а виключно в своїх інтересах і призначити винуватцем одного з вчителів, який завжди підтримував Катерину. Цю людину потрібно буде звільнити, і більше того – саме Білозерської наказано зайнятися цим питанням.

Дата виходу серіалу Школа 49 серія на 1+ 1: 18/09/2018
Час показу виходу 19 серії 2 сезону: рівно о 20:30.