Школа 2 сезон 18 серія постер

Школа 48 серія дивитися онлайн

Опис вісімнадцятої серії другого сезону: Батько Мері спочатку делікатно натякав Алексу, що йому варто помиритися з Мері, потім прямо почав про це говорити, а коли нічого не вийшло – вирішив поставити хлопця перед вибором. Ця людина може зруйнувати кар’єру молодого юриста, а може навпаки підняти її до зірок одним телефонним дзвінком.

Ось тільки Алекс – не той, ким так легко зневажати. Буквально місяць тому він не без скандалу пішов зі школи, щоб зайнятися основною професією – але потім повернувся. Тепер він зробить це ще раз, тільки навпаки – зі скандалом піде з клініки батька Мері, щоб повернутися в школу вже не як додатковий вчитель, а як повноцінний член колективу.

Ася почала остаточно приходити до тями – і Андрій дуже боїться, що дівчина здає його. Єдиний вихід для школяра – першої потрапити до неї в лікарню, раніше ніж батьки Оксани або поліція, і благати нічого не розповідати, інакше замість школи його чекають нари.

Кирило знову вирішив підняти питання про те, хто ж в дійсність взяв гроші з дому. Ніка вирішила мовчати до останнього, перекладаючи всю провину на коханку свого тата, не знаючи, що у тій уже є доказ своєї невинності, і скоро правда розкриється.

Дата виходу 18 серії 2 сезону Школи на телеканалі 1+1: 17/09/2018 року.
Час показу вісімнадцятої серії другого сезону: двадцята година тридцять хвилин.