Школа 2 сезон 17 серія дивитися онлайн

12.09.2018
Школа 47 серія постер

Дивитись Школу 2 сезон 17 серию

Опис сімнадцятої серії другого сезону: Алекс остаточно заплутався в своїх жінок, чого раніше за собою не помічав. Мері продовжує домагатися того, щоб він знову до неї переїхав – просить вибачення, телефонує вечорами, намагається будити його вранці по телефону. Це все – не кажучи вже про те що вони ще й працюють разом, і бачать один друг п’ять з семи днів в тиждень. Не маючи ніякої можливості самої вплинути на колишнього нареченого, Марго просить про допомогу батька – він адже прямий начальник Алекса і має на нього прямий вплив, але тільки Олександр Сергійович – не та людина, на якого легко натиснути, занадто сильним буде опір. Все, як у законах Ньютонах. До речі, про фізику.

#Школа 47 серіяШкола 46 серія

Школа 48 серія

Новий вчитель фізики, який за сумісництвом став ще одним завучем, планомірно проводить внутрішню переатестацію вчителів. При цьому він не керується ніякими професійними критеріями. В першу чергу новий завуч виконує вказівки Дарини Петрівни, адже вона вирішує, хто буде працювати в школі, а хто ні. Заодно фізик не забуває зводити старі рахунки з тими колегами, які не подобається йому особисто.

На черзі – перевірка вчителя економіки, за сумісництвом другого завуча і по сумісництвом – мами однієї з учениць, Катерини Білозерської. Вона вже і так не встигла здати вчасно навчальний план по спецкурсу, а тепер вона ще й повинна провести урок в присутності перевіряючих.

Дата виходу 47 серії Школи: 14/09/2018 року.
Час виходу нової 17 серії 2 сезону: пів на дев’яту за київським часом. У хорошій якості вона буде о десятій вечора.


Російська версія: http://ru.shkola.tv/2-sezon/17-seriya/