Школа 47 серія постер

Дивитись Школу 2 сезон 17 серию

Опис сімнадцятої серії другого сезону: Алекс остаточно заплутався в своїх жінок, чого раніше за собою не помічав. Мері продовжує домагатися того, щоб він знову до неї переїхав – просить вибачення, телефонує вечорами, намагається будити його вранці по телефону. Це все – не кажучи вже про те що вони ще й працюють разом, і бачать один друг п’ять з семи днів в тиждень. Не маючи ніякої можливості самої вплинути на колишнього нареченого, Марго просить про допомогу батька – він адже прямий начальник Алекса і має на нього прямий вплив, але тільки Олександр Сергійович – не та людина, на якого легко натиснути, занадто сильним буде опір. Все, як у законах Ньютонах. До речі, про фізику.

Новий вчитель фізики, який за сумісництвом став ще одним завучем, планомірно проводить внутрішню переатестацію вчителів. При цьому він не керується ніякими професійними критеріями. В першу чергу новий завуч виконує вказівки Дарини Петрівни, адже вона вирішує, хто буде працювати в школі, а хто ні. Заодно фізик не забуває зводити старі рахунки з тими колегами, які не подобається йому особисто.

На черзі – перевірка вчителя економіки, за сумісництвом другого завуча і по сумісництвом – мами однієї з учениць, Катерини Білозерської. Вона вже і так не встигла здати вчасно навчальний план по спецкурсу, а тепер вона ще й повинна провести урок в присутності перевіряючих.

Дата виходу 47 серії Школи: 14/09/2018 року.
Час виходу нової 17 серії 2 сезону: пів на дев’яту за київським часом. У хорошій якості вона буде о десятій вечора.